• In English
 • У Вінниці розпочався 8 міжнародний благодійний тенісний турнір на кубок Повітряних Сил ЗС України
  Міністерство оборони України, опубліковано 14 серпня 2018 року о 17:59

  14 серпня, у Вінниці на базі Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону розпочався 8-й Міжнародний благодійний тенісний турнір на кубок Повітряних Сил Збройних Сил України. Захід приурочений 27-й річниці Незалежності України.

  У проведенні цьогорічного тенісного турніру братимуть участь більше 60 учасників, зокрема тенісні клуби Збройних Сил Республіки Польща, структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, Військово-Морських Сил та Повітряних Сил ЗС України.

  Загалом, на турнірі представлено 8 команд різних вікових груп, які протягом 5 днів змагатимуться в одиночних, парних та змішаних розрядах.

  Під час відкриття турніру перший заступник командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Аркадій Вашутін подякував спортсменам за пропаганду здорового способу життя серед військовослужбовців, працівників, ветеранів та цивільного населення нашої держави, а також вручив відзнаки та грамоти особам, які долучилися до організації турніру.

  Також генерал-лейтенант Аркадій Вашутін зазначив, що усі зібрані кошти під час тенісного турніру будуть передані на потреби 4 військовослужбовців зі складу Повітряних Сил, які після важких поранень в районі проведення ООС проходять сьогодні курс лікування та реабілітацію.