• In English
 • За січень-липень 2018 року черкаські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 40,4 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 28 серпня 2018 року о 11:08

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області за сім місяців 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 40,4 млн грн.

  За результатами заходів, які вжили аудитори, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 51 управлінське рішення. За підсумками державних фінансових аудитів взято до виконання 44 пропозиції.

  Правоохоронним органам передано матеріали 27 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 15 досудових розслідувань та вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До підприємств, установ та організацій під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 16 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

  За допущені порушення 167 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності,  44 осіб – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 6 посадових осіб звільнено із посад.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 924 тис. грн.