• In English
 • Мирослав Продан: Ми бачимо стійку тенденцію щомісячного зростання митних надходжень
  Державна фіскальна служба України, опубліковано 28 серпня 2018 року о 11:14

  За час реалізації експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів – з 21 червня по 20 серпня – до державного бюджету перераховано понад 66,7 млрд грн митних платежів. Порівняно з відповідним періодом минулого року фактичні надходження зросли на більш ніж 23%, або 12,6 млрд гривень. Про це повідомив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан.

  За його словами, тільки у серпні до державного бюджету (станом на 27.08.2018) перераховано понад 27,1 млрд грн митних платежів. Виконання графіка надходжень платежів становить 103,6%.

  «Ми бачимо стійку тенденцію щомісячного зростання митних надходжень. Так, порівняно з минулорічними показниками у червні надходження митних платежів зросли на 2,2 млрд грн, у липні – на 5,9 млрд грн. Надходження серпня від митниць на сьогодні на 6,4 млрд грн перевищують минулорічні та на 5,6 млрд грн – червня-липня 2018 року. Оголошена Урядом та ДФС боротьба з контрабандою – в дії і вона буде продовжена, незважаючи на шалений тиск і на мене особисто, і на співробітників ДФС в цілому. Буде продовжена, адже мова йде про наповнення бюджету, створення конкурентних умов та розвиток економіки», - зазначив Мирослав Продан.

  Крім того, у серпні середньоденні надходження митних платежів зросли до 1 млрд 508 млн грн. Це на 59 млн грн перевищує середньоденний показник липня поточного року та на понад 180 млн грн більше, ніж у червні цього року.