• In English
 • За результатом конференції в Парижі Україна залучила 1 млрд доларів допомоги партнерів, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 13 грудня 2022 року о 17:00

  Близько 1 млрд доларів допомоги міжнародних партнерів Україна залучила на проходження зимового періоду. З них половина — це грантові кошти, друга половина — товари, роботи, кредити, більшість із яких держава отримає ще цього року.

  Про це за підсумками міжнародної конференції «Солідарність з українським народом», яка відбулася в Парижі, повідомили Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Міністр у справах Європи та закордонних справ Франції Катрін Колонна.

  «Ініціатива мобілізувати всіх наших партнерів для підтримки громадян України у зимовий період — життєво важлива для нас. Особливо зараз, коли росія намагається безжалісно знищити критичну інфраструктуру України, вчиняючи терор проти цивільного населення», — наголосив Денис Шмигаль.

  Він відзначив, що результатом конференції є цілком конкретна допомога, аби Україна пройшла зиму з найменшими втратами.

  Крім залучення 1 млрд доларів коштами та ресурсами, це ще й створення дієвої та ефективної платформи солідарності з Україною. Вона буде узагальнювати інформацію про потреби України та забезпечить механізм миттєвої відповіді партнерів.

  Крім того, конференція дала старт масштабній програмі енергозбереження.

  «Ініціювали потужну програму заміни 50 млн старих ламп на нові LED-лампи. Закупівлю 30 млн з них профінансує Єврокомісія. Так заощадимо 1 ГВт електроенергії та знизимо дефіцит у мережі. Агресор не зможе занурити нас у холод і темряву. За підтримки наших друзів вистоїмо. Щиро вдячний Франції та особисто Президенту Еммануелю Макрону за єднання партнерів на допомогу Україні», — заявив Прем’єр-міністр України.

  За результатом конференції в Парижі Україна залучила 1 млрд доларів допомоги партнерів, — Денис Шмигаль За результатом конференції в Парижі Україна залучила 1 млрд доларів допомоги партнерів, — Денис Шмигаль За результатом конференції в Парижі Україна залучила 1 млрд доларів допомоги партнерів, — Денис Шмигаль За результатом конференції в Парижі Україна залучила 1 млрд доларів допомоги партнерів, — Денис Шмигаль За результатом конференції в Парижі Україна залучила 1 млрд доларів допомоги партнерів, — Денис Шмигаль За результатом конференції в Парижі Україна залучила 1 млрд доларів допомоги партнерів, — Денис Шмигаль За результатом конференції в Парижі Україна залучила 1 млрд доларів допомоги партнерів, — Денис Шмигаль За результатом конференції в Парижі Україна залучила 1 млрд доларів допомоги партнерів, — Денис Шмигаль За результатом конференції в Парижі Україна залучила 1 млрд доларів допомоги партнерів, — Денис Шмигаль За результатом конференції в Парижі Україна залучила 1 млрд доларів допомоги партнерів, — Денис Шмигаль За результатом конференції в Парижі Україна залучила 1 млрд доларів допомоги партнерів, — Денис Шмигаль