• In English
 • За результатами земельного аукціону до бюджету Луганщини надійшло 800 тис. грн

  На земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області, що відбулися 16 серпня 2018 року, продано право оренди на три земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) загальною площею 125,45 гектара. Ділянки розташовані на території Дмитрівської сільської ради Новоайдарського району Луганщини.

  Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 809,07 тис. грн, який орендар щорічно сплачуватиме до бюджету місцевої ради на Луганщині.

  Завдяки земельному аукціону ціна річної оренди зазначених наділів зросла від стартових 8% до 27 % від нормативної грошової оцінки землі.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.