• In English
 • Україна та Грузія будуть посилювати двосторонні відносини у багатьох аспектах, – Олександр Саєнко
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 31 серпня 2018 року о 14:45

  Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко сьогодні, 31 серпня, провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Гелою Думбадзе, на якій обговорили низку питань розвитку двосторонніх відносин.

  Під час зустрічі Міністр нагадав, що нещодавно також зустрічався з Прем’єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе, й сторони досягли домовленості попрацювати над різними аспектами співробітництва, зокрема щодо роботи Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва.

  «Сьогодні, разом з паном Думбадзе, ми домовилися про подальше ретельне опрацювання цього питання. Крім того, проговорили можливості співробітництва в сфері енергетики, взаємної торгівлі й інших», - повідомив Олександр Саєнко.

  Також у ході зустрічі сторони актуалізували питання взаємних поїздок громадян Грузії та України між країнами за внутрішніми біометричними паспортами й підтвердили, що усі внутрішньодержавні процедури для цього будуть прискорені, й така можливість з’явиться вже незабаром.

  Окремо Олександр Саєнко та Гела Думбадзе торкнулися питання активізації співпраці у розбудові транспортних коридорів у рамках «Нового Шовкового шляху», зокрема участі у них українських поромів, актуалізації тарифів на перевезення, покращення логістичних можливостей.

  «Пан Посол запевнив, що Грузія була, є і буде надійним другом та партнером України, а грузинський і український народи мали й матимуть дружні відносини. Від імені Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та від себе особисто висловив подяку Гелі Думбадзе за співпрацю, патріотизм, розвиток відносин між нашими країнами та спільну віру в майбутнє. Ми дуже високо цінуємо рівень двосторонніх відносин, посилення стратегічного партнерства та укріплення зв’язків», - наголосив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

   

  Україна та Грузія будуть посилювати двосторонні відносини у багатьох аспектах, – Олександр Саєнко