• In English
 • За результатами продажу прав оренди на земельні ділянки місцеві бюджети Житомирщини щорічно отримуватимуть понад 1 млн грн

  У серпні цього року під час земельного аукціону, організованого Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області, аграрії придбали права оренди на 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Земельні ділянки загальною площею 308,3 га розташовані на території Клітищенської та Зороківської сільських рад Черняхівського району Житомирської області.

  Ділянки передано в оренду терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартову ставку річної орендної плати встановлено на рівні 8% від нормативної грошової оцінки.

  Найдорожче під час аукціону продано право оренди земельної ділянки площею 99,3 га на території Клітищенської сільської ради Черняхівського району Житомирської області, де стартова ціна піднялася до 44,16 % від нормативної грошової оцінки та становила 460,5 тис. гривень.

  Сумарний обсяг річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 1,104 млн грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до місцевих бюджетів Житомирської області.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.