• In English
 • За перші два тижні липня зроблено мільйон щеплень, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 липня 2021 року о 11:12

  Боротьба з пандемією COVID-19 залишається одним з пріоритетів роботи Уряду. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 16 липня з трибуни Верховної Ради під час «Години запитань до Уряду».

  Прем’єр-міністр наголосив, що двома головними «опорами» у протидії коронавірусній хворобі є вакцинація та підготовлена медична система.

  «Попри відносно спокійну ситуацію з COVID-19, ми все одно посилюємо спроможність медичної системи. В Україні триває додаткове переобладнання медичних закладів, в тому числі — підведення централізованого кисню. Наразі відсоток забезпеченості киснем ліжкового фонду становить 95%. При цьому відсоток зайнятих ліжок складає приблизно 8%», — повідомив Глава Уряду.

  Денис Шмигаль також зауважив, що шостий тиждень поспіль спостерігаються рекордні цифри вакцинації: за перші два тижні місяця зроблено мільйон щеплень.

  «Вакцинація в Україні відбувається на базі трьох платформ. Це мобільні бригади вакцинації (їх 500), пункти щеплень (їх 1200) і центри вакцинації (більше 200). В Україні наразі є необхідна кількість якісних та безпечних вакцин, аби задовільнити попит всіх охочих. Загалом до кінця липня в Україну заплановано поставку більше 8 мільйонів доз вакцин», — зазначив очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр закликав усіх українців захистити себе й своїх рідних та отримати вакцину проти COVID-19.

  За перші два тижні липня зроблено мільйон щеплень, — Денис Шмигаль За перші два тижні липня зроблено мільйон щеплень, — Денис Шмигаль За перші два тижні липня зроблено мільйон щеплень, — Денис Шмигаль За перші два тижні липня зроблено мільйон щеплень, — Денис Шмигаль