• In English
 • За місяць ціна на дизельне пальне та бензин знизилася в середньому на 2 гривні, — Олексій Гончарук
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 січня 2020 року о 19:52

  Результат боротьби із незаконними АЗС і окремих комунікацій з учасниками ринку — за місяць ціна на дизельне пальне та бензин знизилася в середньому на 2 гривні. Про це сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час наради з керівниками облдержадміністрацій.

  «Що змінилось у простих цифрах? Наприклад, щоденні витрати українців на пальне зменшились на 16,5 млн грн, або на 511 млн грн на місяць», — сказав Олексій Гончарук.

  Він додав, що офіційні продажі пального збільшились на 6% за місяць.

  «Це означає, що збільшилась і кількість податків, які сплачують в бюджет. В окремих областях, наприклад, в Луганській та Миколаївській, обсяги продажів пального збільшились на 15%. Ще в трьох: Вінницькій, Дніпропетровській та Черкаській — на 14%», — пояснив Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр додав, що спільно з правоохоронцями та органами контролю відпрацювали майже 4 тис. нелегальних АЗС по всій країні. Частину закрили, інша частина — отримали ліцензії на офіційну роботу.

  «Робота в цьому напрямі активно триває. Окремо хочу звернути увагу. Ми знаємо про шляхи потрапляння нелегального палива на ринок. Ми бачимо всі зміни на ринку, тому закрити АЗС на одній вулиці й відкрити на сусідній — не вийде. «Сірим» і «чорним» ринкам не місце в Україні!» — наголосив Олексій Гончарук.

  За місяць ціна на дизельне пальне та бензин знизилася в середньому на 2 гривні, — Олексій Гончарук