• In English
 • За два дні понад 4 тис. сімей новонароджених отримали картку для монетизації ,,пакунка малюка”
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 03 вересня 2020 року о 16:30

  За 2 дні більше 4 тис. батьків новонароджених отримали спеціальну соціальну картку для виплат одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка”.

  Про це Мінсоцполітики повідомив АТ ,,Комерційний банк ,,ПриватБанк”, який з 1 вересня 2020 року розпочав видачу соціальної карти для виплат ,,пакунок малюка”.

  Нагадаємо, що соціальну карту для виплат ,,пакунок малюка” можливо відкрити протягом року з дати народження дитини, використати кошти - протягом року з моменту їх зарахування на картку шляхом придбання дитячих товарів (засоби догляду за дітьми та дитячі засоби гігієни: підгузки, серветки; дитячий одяг та взуття; дитяче харчування; дитячий посуд; дитячі іграшки; текстиль для дітей, у тому числі рушники, ковдри) і товарів для породіллі (прокладки для лактації; прокладки післяпологові) у закладах торгівлі, які уклали з Мінсоцполітики публічний договір.

  Міністерство соціальної політики запрошує заклади торгівлі та інтернет-магазини долучитись до реалізації проекту за посиланням.

  Пілотний проект запроваджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 ,,Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюкаˮ.