• In English
 • За 2022 рік фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини видали 76,3 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

  Спеціалісти структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області торік видали фізичним та юридичним особам 76 301 витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

  Із загальної кількості виданих витягів 64 031 було замовлено у режимі онлайн, ще 12 270 – через Центри надання адміністративних послуг.

  Найбільше витягів видано в Кропивницькому – 32 282. Також 20 824 витяги видано в Олександрійському, 17 052 – Новоукраїнському, 6 143 – Голованівському районах області.

  Довідково

  Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.