• In English
 • Західний кордон. Ситуація у пунктах пропуску

  За добу 12 січня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 78 тисяч осіб та 19 тисяч транспортних засобів.

  З України минулої доби вибули 42 тисячі осіб. 27 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

  До України за минулу добу прослідували 36 тисяч осіб, 32 тисячі з них – громадяни України.

  Оформлено 79 вантажівок з гуманітарною допомогою.

  Станом на 09:30 13 січня пункти пропуску на українсько-польському кордоні працюють у штатному режимі.

  Впродовж минулої доби незначні накопичення з легковиків на виїзд з України спостерігались в другій половині дня майже в усіх пунктах пропуску, найбільше – у «Шегинях», «Краківці», «Раві-Руській» та «Устилузі».

  Сьогодні вранці перед пунктами пропуску «Краківець» та «Устилуг» очікують 20 легкових автомобілів. На в’їзд в Україну у «Шегинях» зупинилось 30 легковиків. На решті пунктів пропуску накопичення автомобілів не зафіксовано в обох напрямках.

  За попередню добу, традиційно вночі, спостерігалось у «Краківці», «Раві-Руській» та найбільше у «Шегинях» накопичення на виїзд до Польщі автобусів.

  Сьогодні вранці лише перед пунктом пропуску «Шегині» очікує 3 автобуси. З боку суміжної держави черг з автобусів не зафіксовано.

  Нагадаємо, що перетин кордону залежить від роботи усіх представників контрольних служб, які здійснюють свою діяльність в пунктах пропуску та працівників відповідних служб суміжної сторони.

  Також рекомендуємо враховувати можливу нестабільну роботу електронних систем контрольних служб у пунктах пропуску через відключення електроенергії.

  Інформацію щодо стану черг з території суміжних держав можна простежити за посиланням https://cutt.ly/6K62Hi1.