• In English
 • З початку року запорізькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на 51,5 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 27 грудня 2018 року о 12:20

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за січень-листопад забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 51,5 млн грн. За результатами заходів, які вжили аудитори, керівники місцевих органів влади підприємств, установ, організацій прийняли 73 управлінські рішення. За підсумками державних фінансових аудитів  враховано 81 пропозицію.

  Аудитори передали правоохоронним органам для реагування матеріали 26 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 9 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До підприємств, установ та організацій під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 27 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних асигнувань, прийнято 3 вимоги про повернення використаних не за цільовим призначенням сум субвенції та коштів, наданих одержувачу бюджетних коштів.

  За допущені порушення 70 осіб притягнуто до адміністративної та 4 – до матеріальної відповідальності.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 228 млн гривень.