• In English
 • Вифлеємський Вогонь Миру передали до Будинку Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 грудня 2018 року о 12:13

  Вифлеємський Вогонь Миру, який символізує тепло, мир, злагоду і сподівання, передали до Будинку Уряду. Вогонь, який традиційно поширюють Україною пластуни, прийняв заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів Володимир Федорчук.

  У переддень Різдва Вифлеємський Вогонь Миру мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн.  

  «Ідея Вогню прихильно сприймається українською громадою впродовж двох десятків років,  – зазначив заступник Держсекретаря. – Символічно, що цей атрибут миру та злагоди передають діти, доносячи його в усі куточки країни, наповнюючи змістом братерства та добра».

  Володимир Федорчук подякував пластунам за Вогонь, який символізує мир, радість і братерство та об’єднує всі регіони України, осяюючи своєю благодаттю країну від Сходу до Заходу.

  Діти заспівали біля різдвяної ялинки пісню, яка традиційно супроводжує Вогонь Миру.

  Володимир Федорчук вручив пластунам пам’ятний подарунок.

  Вифлеємський Вогонь Миру передали до Будинку Уряду Вифлеємський Вогонь Миру передали до Будинку Уряду Вифлеємський Вогонь Миру передали до Будинку Уряду Вифлеємський Вогонь Миру передали до Будинку Уряду Вифлеємський Вогонь Миру передали до Будинку Уряду Вифлеємський Вогонь Миру передали до Будинку Уряду