• In English
 • З початку року закарпатські аудитори відшкодували понад 7 млн грн втрат та попередили порушень на суму понад 273 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 07 червня 2018 року о 09:41

  У січні - травні 2018 року державні аудитори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 7 млн гривень.

  Загалом за результатами проведених від початку року контрольних заходів закарпатські аудитори виявили втрат на понад 25 млн гривень.

  Завдяки рекомендаціям аудиторів попереджено порушень за 6 процедурами закупівель на загальну суму 273,3 млн гривень.

  Матеріали 23 ревізій та 1 аудиту передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 3 досудових розслідування.

  До підприємств та установ, де виявлені порушення, застосовано 23 заходи впливу (зупинення операцій із бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань).

  За недотримання законодавства 78 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 18 – до дисциплінарної та матеріальної, п’ятьох звільнено із займаних посад.

  До Державної служби фінансового моніторингу направлено три інформації про запобігання та протидію легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 14,5 млн гривень.