• In English
 • З початку року оглянуто 567 пошкоджених об’єктів електроенергетики, – Держенергонагляд
  Державна інспекція енергетичного нагляду Укрaїни, опубліковано 15 березня 2024 року о 14:25

  Держенергонагляд продовжує виконувати заходи для забезпечення надійного та безпечного електропостачання. У межах своєї компетенції працівники долучаються до оглядів пошкоджених об’єктів електричних мереж або їх складових операторів систем розподілу (ОСР). Наразі в оглядах задіяно 78 фахівців відомства.

  Зокрема, з початку року представники територіальних органів Держенергонагляду у складі відповідних комісій уже оглянули 567 пошкоджених об’єктів. Загалом від початку повномасштабного вторгнення оглянуто 5 048 пошкоджених об’єктів електричних мереж або їх складових у 19 ОСР.

  За результатами моніторингу комісії склали понад 3,9 тисячі дефектних актів.

  Такі огляди є одним з основних етапів відновлення пошкоджених енергооб’єктів. Детальний аналіз даних, отриманих за результатами оглядів, дозволяє вживати необхідні для подолання наслідків заходи.

  Нагадаємо, за координації Міненерго протягом минулого року було здійснено масштабну ремонтну кампанію на енергетичних об’єктах. Наразі енергетики докладають усіх зусиль, щоб своєчасно відновлювати пошкоджене електрообладнання.


  Довідково

  Огляди пошкоджених об’єктів електроенергетики здійснюються відповідно до вимог Тимчасового порядку дій операторів систем розподілу з відновлення електропостачання населених пунктів, знеструмлених через пошкодження об’єктів електричних мереж або їх складових внаслідок бойових дій, у період дії в Україні воєнного стану.