• In English
 • З початку року на розгляд експертів Держгеокадастру Кіровоградщини надійшло 1 065 проектів землеустрою з інших областей

  З початку 2019 року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки до Держгеокадастру Кіровоградської області надійшло на погодження 1 065 проектів землеустрою з інших областей. На сьогодні фахівцями опрацьовано 891 проект, з яких 727 отримали позитивний висновок, 174 перебувають на розгляді.

  За цей період фахівцями Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області направлено на погодження до інших областей 1 044 проекти землеустрою, з них опрацьовано 868 проектів, з яких 638 отримали позитивний висновок, 176 робіт перебувають на розгляді.

  У Кіровоградській області кількість працівників землевпорядної служби, які отримали статус експерта, становить 21 особу.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.