• In English
 • Першим кроком у співпраці між Мінветеранів та МОМ стане пілотний проект з працевлаштування та навчання ветеранів
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 05 лютого 2019 року о 16:34

  Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз та Голова представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Томас Лотар Вайс домовились підписати Меморандум про співпрацю.

  Томас Лотар Вайс презентував пілотний проект, спрямований на реінтеграцію ветеранів АТО/ООС. Проект має допомогти їм з працевлаштуванням та започаткуванням власної справи.

  «Для нас цей проект саме з ветеранами є пілотним. Але вже понад 30 країн реалізовують подібні проекти і мають позитивні результати. Ми сподіваємось, що згодом разом з вами ми зможемо запровадити його в повному обсязі в Україні», - зазначив Томас Лотар Вайс.

  Даний пілотний проект розрахований на 18 місяців і буде тривати до червня 2020 року. Пілот діятиме на території Львівської, Дніпропетровської та Київської областей.

  Одним з компонентів цього проекту стануть курси підвищення кваліфікації, перекваліфікації.

  «Будуть влаштовані тренінги, які допоможуть ветеранам отримати необхідні навички. Ми плануємо залучити до цих тренінгів 1125 осіб. Критерії для охочих прості: треба бути учасником бойових дій і мати бажання. Перевага буде надаватись ветеранам з багатодітними родинами та тим, що мають інвалідність», - розповіла про проект Спеціаліст із забезпечення засобів існування МОМ Ольга Єршова.

  Ірина Фріз стала ініціатором підписання Меморандуму про співпрацю.

  «Ми готові підтримати цей проект. Також можемо допомогти з інформаційною підтримкою Адже, як показує досвід, іноді програма не спрацьовує в повному обсязі через банальний брак інформації про неї. Ми готові долучитися до процесу: і допомогти ветеранам отримати інформацію, і зрештою долучитися до ваших тренінгів», - наголосила Ірина Фріз.

  Першим кроком у співпраці між Мінветеранів та МОМ стане пілотний проект з працевлаштування та навчання ветеранів Першим кроком у співпраці між Мінветеранів та МОМ стане пілотний проект з працевлаштування та навчання ветеранів