• In English
 • Антикорупційні практики впроваджуються у діяльність Міноборони з метою раціонального використання бюджетних коштів, – Анатолій Петренко
  Міністерство оборони України, опубліковано 05 лютого 2019 року о 16:28

  Сьогодні у співпраці з нашими іноземними партнерами відкривається і починає роботу IV Міжнародний тиждень з питань антикорупційної діяльності. Захід є особливо важливим у контексті ефективного виконання завдань оборонної реформи, які передусім стосуються політики, планування і управління оборонними ресурсами. На цьому сьогодні, 5 лютого, наголосив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко під час відкриття IV Міжнародного Антикорупційного тижня у Києві.

  «Антикорупційні практики ефективно впроваджуються в діяльності Міністерства оборони України і всіх органів управління з метою раціонального використання бюджетних коштів і оптимального їх поєднання з міжнародною матеріальною допомогою», – зазначив він.

  За словами заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції, під час зазначеного заходу експерти усіх рівнів оцінять результативність проведеної роботи за останні кілька років і напрацюють рекомендації, які є важливими для Міноборони на черговому етапі оборонної реформи.

  «Передусім це стосується створення і розвитку ресурсно-затратних спроможностей Збройних Сил України, які будуть зміцнювати нашу обороноздатність на сучасному етапі, особливо в повітрі і на морі», – підкреслив Анатолій Петренко.

  Як вже повідомлялося, сьогодні у Києві за підтримки Міністерства оборони України розпочав роботу IV Міжнародний Антикорупційний тиждень. Під час заходу, який триватиме до 7 лютого, обговорюватимуться результати впроваджених рекомендацій, а також рекомендацій, які наразі перебувають у процесі реалізації. Також йтиметься про приховані корупційні ризики, які загрожують розвитку Збройних Сил України, та способи їхнього усунення в контексті поточної антикорупційної діяльності та наявних зовнішніх загроз.