• In English
 • З початку року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 56,6 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 15 листопада 2018 року о 10:25

  Фахівці апарату Західного офісу Держаудитслужби протягом січня-жовтня 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 56,6 млн грн.

  Зокрема, за звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло понад 10,2 млн грн та відшкодовано 46,4 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

  Правоохоронним органам передано матеріали 51 ревізії. За матеріалами 15 із них розпочато досудові розслідування.

  За допущені порушення 48 установам зупинено операції з бюджетними коштами. Окрім того, за недотримання законодавства 328 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

  Протягом січня-вересня 2018 року проведено 20 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання державного та комунального секторів економіки, виконання бюджетних програм та виконання місцевого бюджету, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму майже 346 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 5,1 млн грн.

  Об’єктам контролю надано 196 пропозицій, спрямованих на покращення їх фінансового стану. Через належне реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії, майже на 2,4 млн грн, а також попереджено майже 74,0 млн грн таких втрат.

  Правоохоронним органам передано 6 аудиторських звітів та 25 інформацій про результати аудитів.