• In English
 • З початку проведення операції Об’єднаних сил ворог 21 раз обстрілював населені пункти, – Сергій Наєв
  Міністерство оборони України, опубліковано 24 травня 2018 року о 16:35

  З початку проведення операції Об’єднаних сил ворог 21 раз обстрілював населені пункти. Про це сьогодні, 24 травня, повідомив Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв під час офіційної робочої зустрічі з Президентом Естонії Керсті Кальюлайд.

   «Від початку проведення операції Об’єднаних сил ворог здійснив 21 обстріл населених пунктів. Для порівняння з початку січня до завершення АТО було зафіксовано 15 ворожих обстрілів населених пунктів», – сказав він.

  Командувач Об’єднаних сил повідомив Президенту Естонської Республіки, що за час проведення ООС середньостатистична кількість обстрілів з боку російсько-терористичних військ у 6 разів перевищила аналогічні показники, зафіксовані з початку року.

  Генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів також Керсті Кальюлайд, що ворог розпочав обстріли із забороненої зброї навіть вдень, на що Командувач ОС вже звертав увагу першого заступника голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александра Хуга.

  Під час зустрічі з Президентом Естонії генерал-лейтенант Сергій Наєв підкреслив, що Об’єднані сили опікуються мирним населенням та здійснюють усі заходи щодо його захисту.

  Командувач операції Об’єднаних сил подякував Президенту Естонії за підтримку та допомогу естонського народу в боротьбі з російською агресією.