• In English
  • З початку 2019 року державні інспектори Держгеокадастру Тернопільщини провели 94 заходи державного контролю за використанням та охороною земель

    Від початку цього року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області провели 94 перевірки дотримання вимог земельного законодавства. За результатами перевірок виявлено 82 порушення вимог земельного законодавства.

    До адміністративної відповідальності притягнуто 12 порушників земельного законодавства та накладено штрафів на суму 6 358 грн, з яких порушниками сплачено у добровільному порядку 6 715 грн (в тому числі за 2018 рік – 2 040 грн).

    Нараховано шкоду, заподіяну державі внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу на загальну суму 20 167,65 гривень.

    Державними інспекторами ведеться робота по відшкодуванню завданої державі шкоди, внаслідок чого на сьогодні порушниками в добровільному порядку відшкодовано 17 773,82 гривень.