• In English
 • Сьогодні ми згадуємо Героїв Небесної Сотні – збереження історичної пам’яті має стати справою життя для кожного з нас, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 лютого 2019 року о 11:36

  Збереження історичної пам’яті, збереження спогадів про непрості і страшні для нашої країни часи – це справа життя для кожного з нас. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду в середу, 20 лютого.

  Сьогодні урядовці хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

  «Сьогодні ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні – людей, які віддали найцінніше за те, щоб Україна відбулася, а українці отримали право на розбудову своєї держави. Важко втрачати людей. І сьогодні хотів би розділити з родинами загиблих біль втрати, який вони проносять крізь роки», – сказав Володимир Гройсман.

  Він наголосив, що боротьба за Україну триває й досі. «Нас намагаються знищити, заволодіти нашими територіями, але неможливо перемогти правду, біль та дух, який мають українці – об’єднані та згуртовані. Наша відповідь на агресію має бути чіткою – змінити країну, зробити її лідером, дати нову якість життя громадянам», – зазначив Прем’єр-міністр.

  Для цього, сказав Володимир Гройсман, потрібні структурні і глибокі зміни. І зараз Уряд запроваджує децентралізацію, оновлює інфраструктуру, допомагає промисловцям виходити на нові ринки.

  «Ми пройшли непростий період. І наш шлях надалі має бути насичений правильними рішеннями. Так ми досягнемо цілей, – наголосив Глава Уряду. – Нас багато років змушували забути нашу історію. Тепер цього неможливо допустити, і тому ми надаємо особливу увагу питанням, які нагадують про важкі часи. Наша пам'ять має бути фундаментальною. Збереження пам’яті має стати справою життя для кожної людини».

  Сьогодні ми згадуємо Героїв Небесної Сотні – збереження історичної пам’яті має стати справою життя для кожного з нас, – Володимир Гройсман