• In English
 • З початку 2018 року на розгляд експертів Кіровоградщини надійшло 8 249 проектів

  З початку поточного року до Держгеокадастру Кіровоградщини надійшло на погодження за принципом екстериторіальності 8 249 проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок на території різних областей України.

  На сьогодні експерти опрацювали 8 083 проекти, з них 6 483 отримали позитивний висновок, ще 166 проектів перебувають на розгляді.

  Фахівці відділів Держгеокадастру в районах Кіровоградської області направили на погодження до інших областей 8 587 проектів землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 8 333 проекти, з яких 6 021 отримали позитивний висновок, ще 254 проекти перебувають на розгляді.

  У Кіровоградській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 22 особи.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.