• In English
 • З початку 2018 року фахівці Держгеокадастру Полтавщини надали громадянам більше 185 тис. адміністративних послуг

  З початку поточного року державні кадастрові реєстратори Полтавщини надали 185 970 адміністративних послуг, з яких 147 022 послуги надано безоплатно та 38 948 – на платній основі.

  Серед безоплатних послуг переважали такі як державна реєстрація земельних ділянок (53 408), видача витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (40 656) та надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (14 117 послуг).

  Платні послуги стосувалися, зокрема, надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (34 226), довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території) (421), викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) (1 622), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, не з вини органу, що здійснює його ведення (2 674).

  На Полтавщині за адміністративні послуги, отримані на платній основі, громадяни сплатили до державного бюджету майже 613 тис. гривень.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.