• In English
 • З початку цього року аудитори Волині забезпечили відшкодування втрат на понад 14 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 21 серпня 2018 року о 09:48

  Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області протягом січня-липня 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 14,2 млн грн.

  До підприємств, установ та організацій під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 23 випадках застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та прийняття вимоги про повернення використаної не за цільовим призначенням суми субвенції та коштів, наданих одержувачам бюджетних коштів.

  До правоохоронних органів з початку року передано 24 ревізійні матеріали,  за результатами яких розпочато 6 досудових розслідувань та вручено 13 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

   Протягом зазначеного періоду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів аудитори ініціювали перед органами прокуратури, об’єктом контролю та іншими державними органами 33 позови  на 8,6 млн гривень.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 96 посадових осіб із накладанням штрафів на суму 17,1 тис. грн.

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та підприємств прийняли 37 управлінських рішень, якими 53 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.