• In English
  • НАДС оголошено конкурс щодо закупівлі інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (HRMIS)

    Уряд України отримав фінансування від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту Зміцнення управління державними ресурсами (далі - Проект), та має намір використати частку надходжень на впровадження Частини А Проекту: Зміцнення управління людськими ресурсами в державних органах. Контракт буде фінансуватися у рамках програми "Програма ЄС з реформування державного управління та фінансів в Україні". Кошти до України спрямовуються через Гібридний Трастовий фонд Світового банку, що надходять від програми ЄС "Підтримка комплексної реформи державного управління".

    Мета запровадження зазначеної системи – створення єдиної централізованої системи для аналізу та оперативної обробки інформації у сфері державної служби. Споживачами HRMIS стануть не тільки керівники державних органів та державні службовці, а й пересічні  громадяни України, які зможуть отримати вільний доступ до інформації про людські ресурси, фонду оплати праці у державних органах і контролювати результативність діяльності державних службовців.

    Як зазначив Голова НАДС Костянтин Ващенко, HRMIS забезпечить не тільки електронний обмін інформацією між державними органами, а, насамперед, покращить моніторинг ефективності діяльності державних службовців, що підвищить прозорість і відкритість інформації щодо людських ресурсів на державній служби.

    Наразі НАДС оголошено конкурс щодо придбання інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (HRMIS). НАДС запрошує до участі у конкурсі всі зацікавлені ІТ-компанії. Детальніше про умови конкурсу можна дізнатись за посиланням: на веб-сайті НАДС та на веб-сайті Світового банку.