• In English
 • Юлія Лапутіна: У 2022 році запрацює Український ветеранський фонд, який дозволить значно розширити можливості фінансування ветеранських програм
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 11 серпня 2021 року о 12:36

  У 2022 році запрацює Український ветеранський фонд, який дозволить значно розширити можливості фінансування ветеранських програм. Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна в інтерв’ю виданню «РБК – Україна».

  «Один із наших пріоритетів – це створення Українського ветеранського фонду, постанова про його створення вже ухвалена Урядом. Це буде державна установа, яка буде фінансуватися як з бюджету, так і за рахунок держгарантій залучати міжнародну технічну допомогу і донорську допомогу як з України, так і з-за кордону. Це дозволить значно розширити спектр можливостей фінансування ветеранських програм, додасть прозорості всім процедурам», - розповіла очільниця Мінветеранів.

  За її словами, фонд займатиметься розробкою і впровадженням сучасних проектів, спрямованих на підтримку ветеранів та їх родин. Він стане стартовим майданчиком для підтримки ветеранського бізнесу, у тому числі – за рахунок надання грантів, бізнес-стартапів для ветеранів, реабілітації захисників України, розвитку ініціатив громадянського суспільства та інших напрямів.

  «Планом дій Уряду передбачено створення фонду вже наступного року. Суми, про які йдеться, невеликі, але я сподіваюся на значне недержавне фінансування. Я хочу, щоб це був не фонд проїдання, а магніт залучення коштів і реалізації програм, конкретних ініціатив. Один з важливих напрямів – розвиток ветеранського бізнесу», - наголосила Юлія Лапутіна.

  Довідково

  Ініціатива створення Українського ветеранського фонду - державної бюджетної установи, яка забезпечуватиме підтримку ветеранів війни, членів їх сімей, родин загиблих подальшою реабілітацією та реінтеграцією до мирного життя через відповідні проєкти, належить Міністерству у справах ветеранів України.

  Український ветеранський фонд має запрацювати вже з 1 січня 2022 року.