• In English
 • Олексій Любченко: Програма «Доступні кредити 5-7-9%» допомогла бізнесу пережити часи турбулентності, які виникли через пандемію
  Міністерство економіки України, опубліковано 11 серпня 2021 року о 13:09

  Реалізація програми «Доступні кредити 5-7-9%» на відмінно виконала свої завдання – розширити доступ малого та середнього бізнесу до фінансування і підтримка бізнесу у турбулентні часи, які були ускладнені пандемією COVID-19 та її руйнівним впливом на економіки країн усього світу. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко в інтерв’ю ІА «Інтерфакс-Україна».

  «Мені дивно чути про заклики з боку фінансових установ щодо неефективності зазначеної програми, яка свого часу була ініційована Президентом України Володимиром Зеленським з метою стимулювання розвитку вітчизняного бізнесу», - зазначив Олексій Любченко.

  Також він зазначив, що у рамках програми укладено понад 21,5 тис. кредитних угод, та вдалося зберегти понад 172 тис. робочих місць та створити майже 20 тисяч нових: «Важливо, що це не просто цифри, а добробут сотень тисяч українських домогосподарств, розвиток нових бізнесів та економіки в цілому».

  Також Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України повідомив про позитивну тенденцію зі збільшення офіційного працевлаштування за перше півріччя цього року центрами зайнятості. Зокрема, було працевлаштовано 256 тисяч безробітних, що на 16% більше відповідного показника минулого року.

  «В Уряді працює команда однодумців. Прем’єр-міністр забезпечує єдність державної політики. Жодних протиріч. Шукаємо шляхи реалізації цих політик, баланс між зовнішнім і внутрішнім середовищем. Головне підтвердження бачимо в цифрах зайнятості», - підкреслив Олексій Любченко.

  Більше читайте у повній версії інтерв’ю.