• In English
 • Юлія Лапутіна привітала учасників Форуму Ветеранок-2021, який відбувся у Львові
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 14 червня 2021 року о 13:38

  Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна привітала учасників Форуму Ветеранок-2021, який відбувся у Львові.

  «Мінветеранів завжди буде підтримувати ініціативи, спрямовані на розвиток культури рівних можливостей», - сказала Юлія Лапутіна.

  Міністр відзначила важливу роль жінок у захисті територіальної цілісності в перші дні збройного конфлікту, коли вони на рівні з чоловіками захищали нашу країну.

  «За останні роки в Україні здійснено багато практичних кроків в контексті реалізаціі Резолюції 1325 «Жінки. Мир. Безпека». Зусиллями парламентарів, громадянського суспільства, військовими реалізовано пункти Національного плану дій щодо її виконання. Тепер жінки мають доступ до багатьох військових спеціальностей, можуть навчатися у військових навчальних закладах, обіймати відповідні посади. Але роботи ще багато, стереотипи не подолано», - зазначила Юлія Лапутіна.

  Міністр висловила впевненість, що вже у найближчі роки ми станемо свідками, як питання рівних можливостей буде сприйматися в українському суспільстві інакше.

  «Спільними зусиллями спільноти, влади та жінок-менторів, які вже пройшли цей шлях у військових колективах, нам це обов’язково вдасться змінити», - наголосила Міністр.