• In English
 • Юлія Лапутіна: Допомогти захиснику своєї країни має стати трендом в українському суспільстві
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 14 червня 2021 року о 14:08

  Допомогти захиснику своєї країни має стати трендом в українському суспільстві. Про це зазначила Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна під час зустрічі з ветеранською спільнотою у КНП «Госпіталь ветеранів війни» у м. Бердичів.

  «Створення бренду соціально-відповідального підприємця стане додатковою мотивацією для підтримки захисників своєї країни», - сказала Юлія Лапутіна.

  Вона також підкреслила, що соціальна відповідальність підприємця і державно-приватне партнерство - важливий інструмент реалізації суспільних потреб.

  «Ветеран – захисник країни, який має відповідний військовий досвід. І зможе стати на захист своєї країни знову. А ми, на жаль, сьогодні маємо військову загрозу досить високого рівня. Проте і ветеран має мати гарантії від громади, що вона його підтримає», - зазначила вона.

  Однією з гострих ветеранських проблем, за словами Міністра, є отримання житла. Особливо це стосується захисників України, які є тимчасово переміщеними особами. І Мінветеранів планує залучити забудовників до сприяння вирішенню цієї проблеми.

  «Ця тема найчастіше піднімається у ветеранському середовищі. Тому ми будемо вести переговори з великими забудовниками щодо підтримки ветеранів та їх родин. Допомогти захиснику своєї країни має стати трендом», - наголосила Юлія Лапутіна