• In English
 • Юлія Лапутіна: На часі модернізація Мінветеранів
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 03 березня 2021 року о 13:47

  Мінветеранів має задавати тон державної політики щодо ветеранів, а не лише виконувати функцію надавача соціальних послуг. Про це заявила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна в ефірі програми «Є сенс» на 5 каналі.

  «Наші ветерани можуть позитивно впливати на розвиток громад і суспільства у цілому. Завдання держави – допомогти ветеранам стати активною частиною територіальної громади Для цього Мінветеранів має почати відходити від виконання функцій суто сервісноорієнтованого пострадянського «собесу», – сказала Міністр.

  За словами Юлії Лапутіної, сам факт створення Міністерства у справах ветеранів говорить про те, що українське суспільство почало переосмислювати роль ветеранів для розвитку держави.

  «Наразі прийшов час проаналізувати й удосконалити ставлення суспільства до спільноти захисників України. Українці мають переосмислити роль ветеранів, які як ніхто знають ціну існування незалежності та мають унікальний досвід. Шана і повага – це перше, з чого ми маємо почати комунікацію суспільства з ветеранами. Для цього на часі модернізація Міністерства у напрямку зміцнення спроможностей у практичній реалізації державної ветеранської політики, – зазначила Міністр.