• In English
 • Юлія Лапутіна: Мінветеранів запустить бренд «Зроблено захисниками України» для просування продукції, виготовленої ветеранами
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 10 червня 2021 року о 15:01

  Мінветеранів запустить бренд «Зроблено захисниками України» для просування продукції, виготовленої ветеранами. Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час зустрічі з представниками ветеранських громадських спілок Житомирщини, яка проходила у «Домі ветеранів».

  «Українські ветерани виготовляють багато класної продукції. І Мінветеранів буде пропагувати її серед українських громадян. Спеціальний бренд «Зроблено захисниками України» допомагатиме нашим захисникам просувати вироблені ними товари», - сказала Міністр.

  Також за словами Юлії Лапутіної, Мінветеранів працює над тим, щоб запустити інформаційну кампанію, яка інформуватиме суспільство про ветеранське підприємництво та продукцію, виготовлену захисниками України.  

  Вона підкреслила, що в Україні вже є багато прикладів і позитивних історій розвитку ветеранських ініціатив.

  «Купувати ветеранську продукцію - це круто та мега патріотично, – це основний меседж інформаційної кампанії, мета якої  - пропагування ветеранської продукції та просування позитивного образу ветеранів у суспільстві», - сказала Юлія Лапутіна.

  Міністр також розповіла, що Мінветеранів вестиме перемовини з торговельними мережами України, щоб організувати продаж продуктів харчування та продовольчих товарів, які виробляють українські захисники.