• In English
 • Юлія Лапутіна: Мінветеранів зацікавлене у розширенні співпраці з ООН Жінки в Україні у проекті щодо суспільства рівних можливостей
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 17 червня 2021 року о 10:11

   Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна зустрілась з головою Офісу ООН Жінки в Україні Ерікою Квапіловою. У заході також взяли участь заступник Міністра з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко та представниці Офісу ООН Жінки в Україні Світлана Закриницька та Андріана Арехта.

  Мова йшла про перспективи співпраці в рамках реалізації нового проекту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні – Фаза ІІ», який виконується Офісом ООН Жінки в Україні за підтримки уряду Норвегії. Даний проект спрямований на підтримку в реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека на період до 2025 року».

  Юлія Лапутіна наголосила на незмінності пріоритетів спільної роботи щодо політики рівних можливостей. Вона запевнила, що Міністерство, керуючись принципом рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, враховує потреби жінок-ветеранок, жінок-ветеранок/ВПО в розробці проектів наказів Мінветеранів, законів та інших нормативно-правових актів.

  «Наразі Мінветеранів є виконавцем/співвиконавцем 20 заходів з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2025 року. Ми зацікавлені у співпраці з ООН Жінки в Україні у нових проектах, що стосуються розбудови демократичного, гендерно-рівноправного суспільства в Україні», - зазначила Юлія Лапутіна.

  Також Міністр ознайомила голову Офісу ООН Жінки в Україні з кількома заходами, що відбулися на початку червня під егідою Мінветеранів з метою продемонструвати важливу роль жінок у захисті нашої країни, нарівні з чоловіками. Зокрема, це Форум ветеранок, що пройшов під гаслом «Здоров’я. Безпека. Комфорт» на базі Першого жіночого ветеранського простору REhub, участь якому взяли понад 50 ветеранок та волонтерок, та Х з’їзд Жіночого Ветеранського Руху у селі Коблеве - понад 60 учасниць, включно з діючими військовими.

  «Мінветеранів всебічно підтримує інститути громадянського суспільства, які допомагають ветеранам, ветеранкам та їх сім’ям в цивільному житті», - підкреслила Юлія Лапутіна.