• In English
 • Мінфін повідомляє про публікування розширеного переліку даних ринку державних облігацій України
  Міністерство фінансів України, опубліковано 17 червня 2021 року о 11:10

  Сьогодні компанія Refinitiv оголосила про співпрацю з Міністерством фінансів України щодо розкриття інвесторам розширеного переліку даних на ринку державних облігацій. Refinitiv запустив спеціальну сторінку у своєму фінансовому терміналі Eikon, де представлено вичерпні дані та аналітика ринку державних облігацій в Україні. На сторінці міститься інформація про календарі аукціонів, вторинні позабіржові (OTC) ринкові котирування, бенчмарки та інша важлива інформація для місцевих учасників ринку і міжнародних інвесторів.

  "Наша мета полягає у створенні прозорого та інтегрованого ринку державних облігацій в Україні. Нові спеціальні сторінки даних у Refinitiv пропонують вичерпну інформацію про ринкову активність Мінфіну, а також відповідні політики та нормативні акти", – повідомив Урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца.

  "Нові сторінки надають інформацію про державний борг, внутрішні облігації, кредитні рейтинги, економічну статистику та інші дані для інвесторів, які розглядають можливість інвестування в державні облігації України", – додав Юрій Буца.

  "Ми пишаємося тим, що є частиною стратегії Міністерства фінансів України стосовно сприяння прозорості та підвищення обізнаності інвесторів щодо важливих економічних даних, що стосуються України", – зазначив Антоніо Де Грегоріо, керуючий директор із питань Центральної та Східної Європи в Refinitiv.

  "Ця співпраця підтверджує прихильність Refinitiv до розвитку української економіки та сприятиме виконанню цілей Міністерства фінансів України щодо збільшення обізнаності інвесторів про перспективи зростання в Україні", – підсумував Антоніо Де Грегоріо.