• In English
 • Юлія Лапутіна: Мінветеранів має амбітний план створити державну онлайн-платформу ветеранського підприємництва та бізнесу
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 10 березня 2021 року о 14:12


  Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна переконана, що практична підтримка підприємницьких ініціатив ветеранів стане початком створення дієвої державної програми розвитку ветеранського бізнесу. Про це вона заявила під час круглого столу, присвяченого розвитку підприємницьких ініціатив, який проходив за участі експертного середовища, представників влади та міжнародних асоціацій.

  «Першим і надважливим кроком в цьому напрямку буде ініціатива Мінветеранів щодо запровадження програми «Захист - розвиток - добробут”, якою буде закладено стратегічне бачення розвитку ветеранського підприємництва та підвищення рівня конкурентоспроможності захисників України на ринку праці», - зазначила Юлія Лапутіна.

  Одним з інструментів сприяння підприємницьким ініціативам ветеранів війни буде створення, за ініціативи Мінветеранів, Державної онлайн-платформи підтримки підприємницьких ініціатив ветеранів війни. На цьому електронному ресурсі можна буде розмістити інформацію про ветеранські бізнеси, товари і послуги.

  Це буде своєрідний перший безкоштовний рекламний майданчик для ветерана та канал обміну досвідом у започаткуванні та розвитку власної справи.

  «Саме тут ми зможемо розміщати happy stories або successful stories ветеранів. Це – місце, де буде зібрана інформація про існуючі державні та недержавні програми підтримки ветеранського бізнесу з прикладами заявок та бізнес-планів під кожну програму, конкурс чи грант», - зазначив заступник Міністра у справах ветеранів Володимир Левчук.

  Заступник Міністра також додав, що захист персональних даних ветеранів на онлайн-платформі буде гарантуватись державою.

  «Так, напевно лише 10 % активного населення мають можливість започаткувати власний бізнес. Але саме ці ініціативні відсотки можуть бути поштовхом до розвитку економіки. Безперечно, це відповідальність і навантаження, але наші захисники саме і є найбільш активною верствою суспільства. Вони піднялися в 2014 році і пішли захищати нашу країну, точно так вони можуть і розвивати нашу економіку і стати прикладом для інших», - зазначає Володимир Левчук.