• In English
 • Юлія Лапутіна: Мінветеранів розраховує на підтримку Товариства Червоного Хреста України в реалізації проекту «Помічник ветерана» та інших ключових напрямків 
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 03 листопада 2023 року о 18:02

  Мінветеранів розраховує на підтримку Товариства Червоного Хреста України в реалізації проекту «Помічник ветерана» та інших ключових напрямків Міністерства. Про це Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна повідомила під час підписання Меморандуму про співпрацю Мінветеранів із Товариством Червоного Хреста України. Укладеним документом розширено співпрацю в наданні підтримки ветеранам та ветеранкам, а також членам їх сімей.

  Сторони готуватимуть та реалiзовуватимуть спiльні заходи, проекти і програми, зокрема реабілітаційного та просвітницького напрямку. Йдеться про психосоціальну підтримку та реабілітацію, професійну адаптацію і допомогу самотнім, непрацездатним ветеранам і ветеранкам, а також про реалізацію експериментального проекту із запровадження інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя.

  Юлія Лапутіна відзначила високу ефективність взаємодії з Товариством Червоного Хреста України, зокрема щодо напрямків які наразі вже впроваджено. При цьому Міністерство розраховує на те, що таке співробітництво допоможе ефективно реалізувати проект Мінветеранів із впровадження в країні інституту помічника ветерана, який Уряд розширив на 10 регіонів.

  «З ветеранською політикою ми йдемо в громади, щоб на місцях покращувати надання послуг Захисникам і Захисницям та їх родинам. Тому Мінветеранів розраховує на підтримку Товариства Червоного Хреста України в реалізації проекту «Помічник ветерана» та інших важливих напрямків ветеранської політики», - наголосила Міністр. Також у планах є розширення можливостей «ветеранської гарячої лінії» яку реалізує Український ветеранський фонд Мінветеранів.

  Зі своєї сторони, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко наголосив, що підтримуватиме ініціативи Міністерства: “Наша співпраця з Мінветеранів триває вже довго і після підписання Меморандуму ми розширюємо співпрацю у сфері психосоціальної підтримки та реабілітації ветеранів у громадах”.