• In English
 • Японське Агентство Міжнародного Співробітництва JICA допомагатиме Україні в реалізації меморандуму про співробітництво по статті 6 Паризької угоди

  Японське Агентство Міжнародного Співробітництва JICA допомагатиме Україні в реалізації Меморандуму про співробітництво по статті 6 Паризької угоди, укладеному на полях конференції з економічного розвитку та відбудови в Токіо.

  Про це Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець поспілкувався на зустрічі з Віце-президентом Центрального офісу JICA Наокі Андо.

  «Разом з паном Наокі Андо продовжили наш переговорний процес, розпочатий у Києві. Також обговорили деталі можливої співпраці і долучення JICA до проектів України з розвитку Чорнобильської зони відчуження. Японські партнери висловили зацікавленість у поглибленні співпраці. Після підписання Меморандуму щодо співробітництва по статті 6 Паризької угоди ми вже можемо напрацьовувати та втілювати конкретні рішення», - зазначив Руслан Стрілець.

  Також у межах зустрічі Руслан Стрілець мав можливість познайомитися з керівником Офісу JICA в Україні Мацунага Хідекі. Очільник Міндовкілля висловив впевненість у тому, що Міндовкілля та Офіс JICA в Україні разом зможуть швидко рухати спільні проєкти, як того вимагає воєнний час.

  «Дякую Японії та нашому надійному другу, послу Японії в Україні Кунінорі Мацуда за вагомий внесок у зближення наших народів та організацій. Внесок Японії у розвиток захисту довкілля є колосальним. Впевнений, після конференції з економічного розвитку та відбудови в Токіо співпраця перейде на якісно новий рівень», - наголосив Руслан Стрілець.