• In English
 • Денис Шмигаль: Парламент Японії об'єднаний у питанні підтримки України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 лютого 2024 року о 16:00

  19 лютого у Токіо відбулася зустріч Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з міжпарламентською групою дружби "Японія-Україна", на якій були присутні представники більшості груп Парламенту Японії. 

  Як підкреслив  Глава українського Уряду, зустріч засвідчила, що Парламент Японії об'єднаний у питанні підтримки України. 

  “У цей день, 10 років тому, почалась окупація росією Криму та Севастополя. Сьогодні відбуваються важкі бої на Сході України. Україна бореться. Вдячний за фінансову допомогу, за передачу нелетального оборонного спорядження, яке допомагає рятувати життя на фронті, а також за гуманітарні ініціативи”, — зазначив Денис Шмигаль.

  Прем'єр-міністр повідомив, що важливе питання, якому приділяють увагу обидві держави, — це посилення співпраці у відновленні.

  Прем'єр-міністр подякував представникам законодавчого органу Японії та всьому японському народу за високий рівень підтримки та допомоги.

  Денис Шмигаль: Парламент Японії об'єднаний у питанні підтримки України Денис Шмигаль: Парламент Японії об'єднаний у питанні підтримки України Денис Шмигаль: Парламент Японії об'єднаний у питанні підтримки України Денис Шмигаль: Парламент Японії об'єднаний у питанні підтримки України Денис Шмигаль: Парламент Японії об'єднаний у питанні підтримки України Денис Шмигаль: Парламент Японії об'єднаний у питанні підтримки України