• In English
 • Японія передасть Україні партію противірусного препарату
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 08 квітня 2020 року о 18:29

  Уряд Японії передасть Україні в якості партнерської підтримки партію противірусного препарату для лікування коронавірусної хвороби. Наразі МЗС України разом з японськими колегами опрацьовує механізм передачі.

  За повідомленнями японської сторони, інтерес до використання такого препарату висловлюють багато країн, оскільки є інформація, що він полегшує перебіг захворювання. Щодо ефективності препарата у лікуванні коронавірусної інфекції COVID-19 зараз тривають клінічні дослідження. 

  “Ми вдячні Уряду Японії, що дуже швидко відгукнулись на наше прохання про допомогу, і Україна увійшла до переліку країн, які отримають ці ліки, – заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. – Українські дипломати по всьому світу продовжують збирати інформацію про прогресивні практики лікування COVID-19, а команда МЗС у Києві щодня забезпечує необхідну підтримку в залученні та доставці необхідної допомоги в Україну”. 

  Партія препарату буде направлена в Україну через систему ООН. Цієї доставки очікує МОЗ України, яке здійснить подальший розподіл препарату по медичних закладах.