• In English
 • Які документи потрібно підготувати на вступ до автошкіл для людей з інвалідністю
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 10 липня 2023 року о 22:10

  Заступник Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко пояснила, які документи необхідно підготувати для вступу на навчання до автошкіл для людей з інвалідністю. 

  Вона повідомила, що для того, щоб стати студентом автошколи, необхідно підготувати пакет документів. Це заява на ім'я директора автошколи, копія паспорта, кольорова фотографія 3,5x4,5 та копія ІПН. Також одним з найважливіших документів до вступу є медична довідка, оскільки до навчання в автошколах допускаються особи, які не мають медичних протипоказань для керування транспортними засобами категорії «В».

  Заступник Міністра розповіла, що через війну кількість осіб з інвалідністю зростає не лише серед захисників та захисниць, а й серед цивільних. Разом з тим, МВС прагне охопити й тих людей, які набули інвалідність ще до війни, або мають вроджену інвалідність та уже давно мають намір стати водієм.

  «Саме тому ми створили не просто автошколи, а комплексну державну послугу, яка сприятиме адаптації цієї категорії населення до керування транспортними засобами. Разом з тим, ми хочемо охопити й тих людей, які набули інвалідність ще до війни або мають вроджену інвалідність та уже давно мають намір стати водієм», – зазначила Катерина Павліченко. 

  Нагадаємо, що з минулого тижня в Україні запрацювали перші п'ять автошкіл для людей з інвалідністю. Проект реалізує Міністерство внутрішніх справ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської. Автошколи відкрилися на базі закладів освіти системи МВС у Києві, Кам’янці-Подільському, Кропивницькому, Львові та Дніпрі.