• In English
 • Вже більше 530 будівель в Україні отримали сертифікати енергоефективності

  Понад 160 будівель отримали сертифікати енергоефективності у серпні. Це у 2 рази більше, ніж у липні цього року. Загалом станом на 12 вересня 2019 року нараховується вже більше 530 будівель, які пройшли сертифікацію. Зокрема, 143 громадські будівлі; 137 житлових будинків; 120 навчальних закладів; 103 лікарні; 25 дитячих садочків; 4 підприємства торгівлі; 1 готель.

  Як показує моніторинг, що проводить Держенергоефективності, попит на сертифікацію будівель зростає щомісяця. Цим питанням цікавляться вже навіть підприємці, наприклад, у сфері торгівлі та готельного бізнесу.

  «Саме завдяки сертифікації визначається клас енергоефективності. Це цінна інформація для власника будівлі, який зможе впровадити заходи із термомодернізації та в результаті зменшити витрати на комунальні рахунки», - пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. 

  Нагадуємо, що Держенергоефективності веде та оприлюднює на своєму сайті перелік атестованих енергоаудиторів; базу даних сертифікатів.

  «Тож заходьте на сайт Агентства, знаходьте енергоаудиторів, проводьте сертифікацію та долучайтеся до комплексного утеплення будівель», - закликав Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.