• In English
 • Міністр оборони побував у районі проведення операції Об’єднаних сил
  Міністерство оборони України, опубліковано 16 вересня 2019 року о 10:47

  У минулі вихідні Міністр оборони Андрій Загороднюк разом з начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем ЗС України генерал-лейтенантом Русланом Хомчаком здійснив робочу поїздку в район проведення операції Об’єднаних сил в Донецькій і Луганській областях.

  Під час поїздки на схід України Міністр оборони ознайомився із структурою та завданнями, які стоять перед особовим складом підрозділів, задіяних в операції, обговорив з головами Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій актуальні питання, що потребують негайного вирішення, а також відвідав контрольні пункти в’їзду-виїзду, де ознайомився з порядком переміщення громадян України через лінію розмежування.

  Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко доповів керівнику оборонного відомства та представникам робочої групи про безпекову ситуацію в районі проведення операції та в регіоні.

  Загалом робоча група Генерального штабу на чолі з Міністром оборони відвідала близько десятка передових позицій підрозділів уздовж усієї лінії зіткнення.