• In English
 • В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті XІ Світового конгресу українців
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 25 листопада 2018 року о 20:17

  Сьогодні у Києві відбулось відкриття роботи XІ Світового конгресу українців. Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко на запрошення Світового конгресу українців взяв участь в офіційному відкритті.

  На відкритті заходу відбулась спільна молитва представників різних конфесій в Україні, яку провели представники Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Греко-Католицької Церкви, Української Римо-Католицької Церкви, Духовного управління мусульман України. До делегатів та гостей Конгресу звернувся Президент України Петро Порошенко і голова Світового конгресу українців Євген Чолій.

  У заході також взяли участь Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Віце-прем‘єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов та інші високопосадовці.

  Конгрес вручив медалі св. Володимира Великого представникам закордонного українства та представникам інших країн, які доклали багатьох зусиль для підтримки України.

  Додамо, Світовий конгресукраїнців – об’єднання, яке представляє українські організації у країнах світу. XІ Світовий конгрес українців триває 24-27 листопада, на нього з’їхались делегати Конгресу з 57 країн світу. На початку XI Конгресу СКУ його учасники долучились до державних заходів України у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 рр., які відбувались в Києві. Протягом XI Конгресу делегати та гості XI Конгресу СКУ розглянуть теми, які пов’язані з міжнародною підтримкою України в питаннях оборони, реформування, економіки і гуманітарної допомоги; з позитивним іміджем України, закордонним українством, українською національною пам’яттю, українською мовою, розвитком українських громад у різних регіонах світу, формуванням свідомих українців, українським молодіжним рухом та зі співпрацею українців діаспори з етнічними і релігійними громадами країн світу.

  В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті XІ Світового конгресу українців В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті XІ Світового конгресу українців В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті XІ Світового конгресу українців