• In English
 • Глава Уряду про ситуацію в Азовському морі: Маємо мобілізувати всі можливості для захисту держави
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 листопада 2018 року о 01:29

  Україна має мобілізувати всі можливості держави, аби захистити свою територіальну цілісність. Так прокоментував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман рекомендацію Ради національної безпеки та оборони ввести в Україні воєнний стан строком на 60 діб через ситуацію в Азовському морі.

  «Якщо потрібно приймати рішення, які не обмежують права і обов’язки людей, а з іншого боку мобілізують резерви держави, аби захистити кордони і цілісність, це треба зробити, - сказав Володимир Гройсман. - Ми 5 років є об’єктом агресії - і прихованої, і неприхованої. І те, що сьогодні відбулося – неприпустимо. Вважаю, що має бути мобілізований весь цивілізований світ, аби цьому дикунству поставити крапку. Ніхто не дав права не поважати закон, посягати на територіальну цілісність держави».

  Глава Уряду запевнив, що все, що стосується економічної стабільності – буде зроблено.

  «Все, що стосується національної економіки, зростання - будемо забезпечувати і далі. Ми збережемо спокій та порядок. І забезпечимо ресурси, аби захистити державу», - додав Глава Уряду.

  Глава Уряду про ситуацію в Азовському морі: Маємо мобілізувати всі можливості для захисту держави