• In English
 • В’ячеслав Кириленко: Уряд контролює підготовку до старту «Нової української школи»
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 17 липня 2018 року о 18:52

  «1 вересня - початок впровадження «Нової української школи», і тому дуже важливо вчасно доставити до шкіл нове обладнання та підручники», - зазначив Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко під час селекторної наради для всіх областей щодо актуальних питань впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

  У  селекторній нараді з представниками областей також взяла участь Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, представники Міністерства фінансів, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.  

  Віце-прем’єр-міністр наголосив, що Уряд виконав покладені на нього завдання у рамках запровадження реформи, зокрема, надав майже 1 млрд грн цільової субвенції на обладнання в новій українській школі на засадах співфінансування, ще в квітні ця субвенція пішла на місця. 386,5 млн грн виділено на підвищення кваліфікації вчителів, 163,818 млн грн -  на додаткове придбання техніки для початкової школи, 272,382 млн грн - на підручники для 1-го класу, 48,349 млн грн – на навчально-методичну літературу для початкових класів. Тому зараз дуже важливо, щоб свою частину роботи якісно виконала місцева влада.

  Також під час наради  Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко наголосив на неприпустимості виникнення заборгованостей щодо заробітної плати та коштів на оздоровлення працівникам закладів освіти з урахуванням доручень Прем’єр-міністра України.

  Крім того, під час наради обговорено забезпечення підготовки приміщень закладів освіти до початку навчального року.

  За результатами селекторної наради підготовлено відповідне протокольне рішення.

  В’ячеслав Кириленко: Уряд контролює підготовку до старту «Нової української школи» В’ячеслав Кириленко: Уряд контролює підготовку до старту «Нової української школи» В’ячеслав Кириленко: Уряд контролює підготовку до старту «Нової української школи»