• In English
 • В’ячеслав Кириленко обговорив з фахівцями нову формулу фінансування вищої освіти та держзамовлення на наступний навчальний рік
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 31 травня 2018 року о 15:12

  На доручення Прем’єр-міністра України сьогодні, 31 травня, Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко провів нараду щодо розроблення формули розподілу видатків держбюджету на вищу освіту, формування державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, а також підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2018 році.

  Учасники обговорили розроблену Міністерством освіти і науки  формулу розподілу видатків державного бюджету на вищу освіту, а також  формування держзамовлення на підготовку фахівців.

  За результатами  розгляду зазначених питань доручено узагальнити  усі пропозиції та проекти нормативно-правових актів, що стосуються реалізації змін фінансування.

  У міжвідомчій нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка взяли участь представники  Міністерства  освіти і науки, Міністерства фінансів, Науково-дослідного фінансового інституту Державної навчально-наукової установи «Академія фінансового управління», Міністерства юстиції, Міністерства економічного розвитку і торгівлі.