• In English
  • Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко обговорив з головою Європейської кіноакадемії Маріон Дорінг можливість проведення Церемонії вручення European Film Awards у Києві
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 31 травня 2018 року о 15:09

    Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко та голова Європейської кіноакадемії Маріон Дорінг обговорили питання проведення Церемонії вручення Премії Європейської кіноакадемії (European Film Awards) у Києві в 2021 році.

    Павло Розенко наголосив, що нещодавні події, які відбувалися у Києві, зокрема фінал пісенного конкурсу «Євробачення» та фінал Ліги чемпіонів УЄФА, були організовані на дуже високому рівні. «Ми готові підтвердити всі наші спроможності, як організаційні, так і фінансові, і для проведення Церемонії вручення Премії Європейської кіноакадемії на найвищому рівні», - підкреслив він.

    Віце-прем’єр-міністр подякував Європейській кіноакадемії за підтримку зусиль України щодо звільнення незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова. «Ми дякуємо за колосальну підтримку зусиль України щодо звільнення незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова. Я сподіваюся, що спільними зусиллями - Президента України, громадських ініціатив та світової спільноти - нам вдасться домогтися звільнення Олега Сенцова та інших в’язнів російського режиму», - наголосив Павло Розенко.