• In English
 • Впровадження світового досвіду в систему внутрішнього аудиту Міністерства оборони є вкрай необхідним, – Степан Полторак
  Міністерство оборони України, опубліковано 06 лютого 2018 року о 18:25

  6 лютого Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з іноземним радником від Великої Британії Філом Джонсом та керівником Британської аудиторської компанії Джоном Чесширом.

  Незалежні іноземні аудитори при підтримці Великої Британії проводили огляд виконання рекомендацій щодо вдосконалення внутрішнього аудиту оборонного відомства, наданих за результатом проведеної у 2017 році незалежної зовнішньої оцінки.

  Зокрема, іноземні експерти повідомили про значний прогрес і зазначили, що Департаментом внутрішнього аудиту Міністерства оборони України впроваджено всі рекомендації, надані в ході зовнішнього оцінювання.

  «Вважаємо, що Міністерство оборони України в плані впровадження міжнародних стандартів в систему внутрішнього аудиту випереджає всі міністерства та відомства, – зазначив Філ Джонс. – На підставі оцінювання був складений план заходів, який у 2017 році був виконаний в повному обсязі. Ми дуже задоволені досягнутими результатами».

  В ході обговорення Джон Чесшир засвідчив, що зосередження уваги внутрішніх аудиторів Міністерства оборони на ключових напрямках відповідає міжнародним стандартам і кращій світовій практиці.

  Іноземні експерти представили Міністру оборони чотири ключових завдання щодо забезпечення більш ефективної роботи системи внутрішнього аудиту, які були обговорені та підтримані очільником оборонного відомства.

  «Впровадження світового досвіду в систему внутрішнього аудиту Міністерства оборони є вкрай необхідним, – наголосив генерал армії України Степан Полторак. – Дуже важливо, що наші іноземні партнери докладають багато зусиль для створення прозорої, сучасної та ефективної системи внутрішнього аудиту, що дозволить у перспективі досягти повної відповідності міжнародним стандартам».