• In English
 • Володимир Кістіон зустрівся з новосформованою Наглядовою радою нового незалежного оператора національної газотранспортної системи України
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 14 березня 2018 року о 09:24

  Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон провів першу зустріч з новосформованою Наглядовою радою нового незалежного оператора національної газотранспортної системи – ПАТ «Магістральні газопроводи України».

  Сторони обмінялися думками щодо початку роботи незалежного оператора, враховуючи рішення Стокгольмського арбітражу, а також окреслили план спільних дій на найближчу перспективу. Невідкладні завдання - сформувати правління МГУ, розробити і затвердити штатний розпис компанії та стратегічний план роботи.

  «Уряд України розраховує на конструктивну взаємодію Наглядових рад ПАТ «МГУ» та НАК «Нафтогаз України» для завершення процесу анбандлінгу у відповідності до вимог Третього енергетичного пакету ЄС та в інтересах держави Україна», - відзначив Віце-прем’єр-міністр.

  Володимир Кістіон зустрівся з новосформованою Наглядовою радою нового незалежного оператора національної газотранспортної системи України Володимир Кістіон зустрівся з новосформованою Наглядовою радою нового незалежного оператора національної газотранспортної системи України